-

ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

با افزایش انواع فعالیت های تجاری و به کارگرفتن تجهیزات و نیروهای متخصص در شرکت های متعدد اغلب افراد جامعه برای کسب اطلاعات از نوع فعالیت ها در مورد شرکت ها به کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی احتیاج دارند که با جمع آوری اطلاعات و مکتوب کردن آن ها در داخل این کاتالوگ و بروشورها مردم این آگاهی ها و اطلاعات را کسب می کنند. یکی از موثر ترین روش های تبلیغاتی همین بروشور و کاتالوگ ها هستند. اما استفاده از این کاتالوگ ها و بروشورها بسیار محدود می باشد و معمولا افراد بعد از یک نگاه سطحی آن ها را کنار می گذارند اما ما در این جا روش بهتر و ماندگار تری را برای تبلیغ محصولات و خدمات شرکتتان می خواهیم به شما معرفی کنیم و آن استفاده از ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی است.

ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

همانطور که متوجه شده اید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی به عنوان موثرترین روش تبلیغات و ارائه محصولات برای مشتریان به شمار می آید. ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی در انواع طرح های متفاوت و رنگ های زیبا ارائه شده است. شما به کمک ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی می توانید تبلیغ محصول و خدمات خود را بر روی آن درج کنید. تاثیر این ساک ها از این جهت بسیار است که امروزه اغلب افراد برای جابه جایی اشیا خود ازین ساک ها استفاده می کنند و به دلیل دوام بالا و قابلیت حمل بار های سنگین تا مدت ها مورد استفاده افراد قرار می گیرد.

انواع ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی دو نوع دوختی و پرسی می باشد که همان طور که معلوم است ساک دستی پرسی به وسیله دستگاه پرس می شود و جای دوخت ندارد. ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی دوختی نیز به حالت دوخته و بسیار مستحکم می باشد. ساک دستی پارچه ای دوختی قابلیت اجرا با چاپ سیلیک را داردو در حالت کلی یکی از مزایای ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی جنس مستحکم و ماندگار آن است که امکان بازیافت این محصول نیز وجود دارد. دسته این نوع از ساک ها کاملا مقاوم و مستحکم می باشد.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : سه شنبه 1 آبان 1397 | 11:36 | نویسنده : رضا راد |