-

ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

این روز ها استفاده از ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی جایگاه مناسبی در بین مصرف کنندگان خود باز کرده است. ساک های دستی با توجه به نوع کاربرد و استفاده در ابعاد و جنس های متفاوتی تولید می شوند که از جمله آن ها می توان به جنس کاغذی، مقوایی و پارچه ای اشاره کرد. یکی از انواع این ساک دستی ها که دوام واستحکام بالایی دارند می توان به ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی اشاره کرد. ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی در گرماژ متفاوتی ارائه می شود.

ساک دستی ها را در دسته ی موزی یا زنبیلی می شناسند. از جهت استحکام و عمر طولانی ساک دستی می توان ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی را نام برد که یکی از معروف ترین آن ها ساک سوزنی می باشد که در بین کاربران محبوبیت زیادی دارند.

انواع ساک دستی :

ساک دستی پارچه ای، ساک دستی سوزنی، ساک دستی برزنتی، ساک دستی کتان، ساک دستی پارچه ای کنار رنگی، ساک دستی پارچه ای سوزنی، ساک دستی سه طرف کاست دوختی، ساک دستی تبلیغاتی دوشی، ساک دستی پارچه ای دوختی دسته پانچ، ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی و ساک دستی پرسی دسته دار

با توجه به مضرات و آسیب های ساک دستی های پلاستیکی و نایلونی برای محیط زیست، که این روز ها همه جا پر شده است، توجه ها به سمت و سوی ساک دستی های پارچه ای و مقوایی جلب شده است. در همین راستا بسیاری از شرکت ها با بهره گیری از تکنولوژی های جدید و ماشین آلات به تولید ساک دستی های پارچه ای و کاغذی پرداخته اند. به خصوص ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی که علاوه بر مفید بودن برای محیط زیست و استفاده کاربردی، جنبه تبلیغاتی برای تولید کنندگان محصول و خدمات دارد. تنوع در رنگ و سایز و نوع دوخت در این سک دستی پارچه ای تبلیغاتی ها نظر اغلب افراد با سلایق متفاوت را به سمت خود جلب کرده است. به کاربردن مواد اولیه مرغوب و قابلیت چاپ با کیفیت موجب شده است که اغلب شرکت ها برای تبلیغات خود این ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی را برگزینند.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : شنبه 5 آبان 1397 | 16:07 | نویسنده : رضا راد |