-

ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

با توجه به اهمیت حفاظت از محیط زیست و اقدامات صورت گرفته در اغلب کشور های جهان مبتنی بر کاهش آلاینده های زیست محیطی مانند پلاستیک پلیمری موجب شده است بسیار از شرکت ها اقدام به تولید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی کنند. با توجه به تحقیقات صورت گرفته تنها در کشور خودمان ایران سالانه بیش از 3 میلیون تن پلاستیک تولید می شود که اکثر این پلاستیک ها با دوام هستند و سالیان طولانی زمان می برد تا تجزیه و تحلیل شوند. متاسفانه کیسه های پلاستیکی جز مواردی است که در کشور ما مصرف بالایی دارد.

از همین جهت محققان ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی را طراحی کردند که بیشترین امتیاز آن سازگاری با محیط زیست می باشد. این ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی ها از الیاف بافته نشده تهیه می شوند که جنس آن از پروپیلن و کاملا ضد آب است.

چنانچه شرکت ها و صاحبان کسب و کار های متعدد به جای استفاده از کیسه های پلاستیکی، از ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی در نمایشگاه ها، سمینار ها و موارد مصرفی خود استفاده کنند تاثیر مثبت آن را در حفظ محیط زیست مشاهده خواهیم کرد.

با استفاده از ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی حتی دیگر نیاز به قطع انبوهی از درختان برای تولید ساک دستی های کاغذی و مقوایی نمی باشد. تولید و استفاده از ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی را به نوعی حمایت از محیط زیست می توان به شمار آورد که افرادی که حامی محیط زیست هستند از این تولید حمایت خواهند کرد.

مزیت استفاده از ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی نسبت به ساک های کیسه ای:

· 46 درصد میزان ترکیبات نفتی آن کمتر است.

· عدم به کار بردن ماده پ.پ که در تولیدات پلاستیکی وجود دارد و مانع تجزیه شدن این مواد در محیط زیست می شود.

· در فرآیند تولید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی 4 برابر انرژی و 6 برابر آب کمتر مصرف می شود.

· در صورت بیرون انداختن 240 روز بعد در اثر تابش خورشید از بین می روند.

ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی با دوام و استحکام بالا بهترین ابزار جهت تبلیغات می باشد که با نام و طرح انتخابی شما در طرح ها و رنگ های متنوع ارائه شده است.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : چهارشنبه 9 آبان 1397 | 15:24 | نویسنده : رضا راد |