-

با توجه به افزایش انواع فعالیت های تجاری و به کارگیری تجهیزات و نیرو های متخصص در شرکت های گوناگون دانستن نوع فعالیت برای افراد جامعه و اطلاعات کامل در رابطه با شرکت ها نیاز به کاتالوگ و بروشورهای تبلیغاتی افزایش یافته است. با جمع آوری اطلاعات و مکتوب کردن آن ها در بروشورها و کاتالوگ این آگاهی در اغلب افراد به وجود آمده است. استفاده از کاتالوگ و بروشوریکی از شیوه های تبلیغات در عرصه ی کار و تجارت می باشد. اما با پیشرفت تکنولوژی روش های جدید تر و موثر تری مطرح شده است که یکی از آن ها استفاده از ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی می باشد که جایگزین بسیار مناسبی برای ساک دستی کاغذی می باشد. حال جا دارد توضیح مختصری در رابطه با ساک دستی کاغذی و ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی و تفاوت این دو بپردازیم.

ساک دستی کاغذی

ساک دستی کاغذی در ابعاد و سایز های متفاوتی و روکش سلفون براق و طرح های متنوع طرفداران و مشتریان بسیاری را به سمت خود جذب کرده است زیرا علاوه بر حمل جنس جنبه تبلیغاتی نیز برای شرکت ها دارد زیرا شرکت های مختلف می تواند آرم لوگوی خود را روی آن درج کنند. اما متاسفانه علاوه بر مزایایی که ساک دستی کاغذی دارد معایبی را نیز به دنبال دارد. ساک دستی کاغذی به دلیل جنس کاغذی که دارد زود استحکام خود را از دست می دهد و مدت زیادی نمی توان از آن ها استفاده کرد هم چنین به دلیل استحکام پایینی که دارد نمی توان با آن اجناس و کالاهای سنگین را جا به جا کرد. یکی از معایب دیگر این ساک ها که جا دارد به آن اشاره کنیم آسیبی است که به محیط زیست وارد می کند، این ساک ها سالیان دراز طول می کشد تا تجزیه شود و از همین جهت برای محیط زیست تاثیرات مخربی دارد. اما به دنبال برطرف کردن معایبی که این ساک ها داشتند ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی تولید شد.

ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی یک راه تبلیغاتی بسیار با اهمیت در میان صنف ها و فروشگاه های متعدد می باشد. با توجه به پارکیزگی محیط زیست و بقای آن برای آیندگان راه های بسیاری ارائه شده است که یکی از آن ها حذف نایلون و جایگزین کردن جنس های قابل تجزیه می باشد. ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی چنانچه در معرض نور خورشید قرار بگیرد به راحتی تجزیه می شود و آسیبی برای محیط زیست نخواهد داشت. ازین رو این ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی بسیار مورد حمایت حامیان محیط زیست قرار گرفته است. یکی دیگر از فواید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی علاوه بر جنبه تبلیغاتی که دارد استحکام و محکم بودن آن است که به راحتی برای حمل انواع کالا ها با سایز های مختلف و وزن های متفاوت مناسب می باشد. شرکت ما ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی را در سایز ها، طرح ها و رنگ های متنوع ارائه داده است تا متناسب با هر سلیقه ای قابل استفاده باشد. جهت اطلاعات بیشتر در زمینه ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی به وب سایت ما مراجعه نمایید.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : شنبه 19 آبان 1397 | 14:55 | نویسنده : رضا راد |